बिहिबार , माघ ६, २०७८

आज भदौ १ गते पहिलो मंगलबार , कस्तो रहला तपाईको दिन ? हेर्नु-होस् राशिफल !

साउन ३२, २०७८ सोमबार 549

मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ (Aries) :

तपाई सांसारिक कुरालाई भुलेर आध्यात्मिक प्रवृत्तिमा संलग्न हुनुहुनेछ। गुध रहस्यमय विद्या र गहिरो चिन्तनशक्तिले मानसिक भारलाई हल्का गर्नेछ। आध्यात्मिक सिद्दि प्राप्त गर्नको लागि राम्रो योग छ। नयाँ कामको सुरुवात नगर्नुहोला।

वृष राशि – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो (Taurus) :

तपाईले जीवनसाथीको निकट सुख प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ। परिवारसँग सामाजिक समारोहमा बाहिर घुम्न वा पर्यटनमा जानुहुनेछ। तन-मनबाट प्रसन्न रहनुहुन्छ। सार्वजनिक जीवन आनन्दमय रहला। व्यापारीले व्यापारमा विकास गर्न सक्नेछन्। आकस्मिक धन-लाभ होला।

मिथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह (Gemini) :

अधुरो कार्य पूर्णताको लागि दिन शुभ छ। परिवारमा आनन्द र उल्लासको माहोल रहला। स्वास्थ्य स्वस्थ रहला। पैसा प्राप्त हुनेछ आवश्यक खर्च मात्र गर्नुहोला। प्रतिस्पर्धीले विजय प्राप्त गर्नेछन्।

कर्कट राशि – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो (Cancer) :

स्वस्थ चित्तले दिन बिताउनु हुनेछ। तपाईको दिन शारीरिक र मानसिक रुपले उद्वेगपूर्ण रहनेछ। आकस्मिक धन खर्च होला। प्रेमीसँग वाद-विवाद हुन सक्ला। विपरीत लिंगीय पात्र तर्फ आकर्षण अथवा कामुकताले संकट ल्याउन सक्छ।

सिंह राशि – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे (Leo) :

मानसिक अस्वस्थता रहनेछ। परिवारसँग मनमुटावको स्थिति आउनेछ। आमासँग झगडा हुन सक्ला। नकरात्मक विचारले निराशा उत्पन्न हुनेछ। जलाशय खतरनाक साबित हुन सक्छ। पेसामा स्त्री वर्गबाट बचेर रहनुहोला।

कन्या राशि – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो (Virgo) :

भावनात्मक सम्बन्ध स्थापित हुनेछ। भाई-बहिनीसँग मेलमिलाप हुन सक्ला। मित्र र आफन्तसँग भेट होला। गुढ रहस्यमय विद्याप्रति आकर्षण रहनेछ। विरोधी र प्रतिस्पर्धीलाई डटेर सामना गर्नुहोला।

तुला राशि – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते (Libra) :

मानसिक वृत्ति नकारात्मक रहनेछ । क्रोधावेशमा बोलीमा ध्यान हराउनाले पारिवारिक सदस्यसँग विवाद हुनेछ। अनावश्यक खर्च हुनेछ। स्वास्थ्य खराब होला। मनमा ग्लानि रहनेछ। अनैतिक प्रवृत्ति तर्फ नमोडिनुहोला। विद्यार्थीको पढाईमा ढिलाई हुन सक्छ।

वृश्चिक राशि – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु (Scorpio) :

तपाईको दिन शुभ रहला। शारीरिक र मानसिक रुपले प्रसन्नता रहनेछ। पारिवारिक सदस्यसँग खुशीका साथ समय बिताउनुहुनेछ। साथी वा आफन्तको तर्फबाट उपहार मिल्नेछ। मांगलिक प्रसंगमा जान सक्नुहुनेछ। धन लाभ र यात्राको योग छ।

धनु राशि – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे (Sagittarius) :

रिसको कारण पारिवारिक सदस्य तथा अन्य व्यक्तिसँग सम्बन्ध बिग्रिनेछ। तपाईको बोली र व्यवहार झगडाको कारण बन्न सक्छ। दुर्घटनाबाट बच्नुहोला। अनावश्यक खर्च नगर्नुहोला। अदालती काममा सावधानीपुर्वक कदम उठाउनु होला।

मकर राशि – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि (Capricorn) :

तपाईको दिन हरेक क्षेत्रमा लाभदायक छ। आफन्त र मित्रसँग भेट होला। प्रिय व्यक्तिसँग भेट रोमाञ्चक बन्नेछ। विवाह गर्न उत्सुक व्यक्तिको वैवाहिक समस्या होला। घरायसी जीवन आनन्ददायी रहला। नयाँ चीज-वस्तुको खरिद गर्नुहुनेछ।

कुम्भ राशि – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द (Aquarius) :

हारेक कार्य सफलतापूर्वक हाल हुनेछ र त्यसमा सफलता मिल्नेछ। पेसा-धन्दामा अनुकुल परिस्थिति निर्माण होला। उच्च पदाधिकारीको व्यवहार सहयोगपूर्ण रहनेछ। मानसिक रुपले उर्जा महसुस हुनेछ। पद्दोन्ति र धन प्राप्त होला म घरायसी जीवन आनन्दपूर्ण रहनेछ।

मीन राशि – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि (Pisces) :

तपाईको दिनको सुरुवात डर र उद्विग्नताक साथ हुनेछ। शरीरमा सुस्ती र थकान अनुभव होला। कुनै पनि कार्य पूरा नहुँदा निराशा उत्पन्न होला। भाग्यले साथ नदिएको प्रतीत हुनेछ। अफिसमा अधिकारीवर्गसँग सम्हालेर रहनुहोला। अनावश्यक खर्च नगर्नुहोला।

प्रतिकृया दिनुहोस्