सोमबार , माघ १०, २०७८

सपनामा यी ३ जनावर देख्नु मानिन्छ शुभ !

भाद्र ६, २०७८ आइतबार 296

काठमाडौं : सपना विज्ञान अनुसरण गर्ने व्यक्तिहरू भन्छन कि सपना भनेको जीवनको ऐना हो। भनिन्छ कि यो शास्त्रपद पूर्णतया सपनाहरूमा आधारित छ। यस शास्त्रपदमा सपनाहरूको अध्ययन गरिन्छ।

सपना शास्त्रले सपनाहरूमा जनावरको उपस्थितिको बारेमा पनि उल्लेख गरेको छ। यो भनिन्छ कि सपनामा केहि जनावरहरू देख्नु अ’शुभ हो भने केहि यस्ता जनावर पनि छन् जुन जनावर सपनामा देख्नु अत्यन्त शुभ मानिन्छ।

गाई

सपनामा गाई देख्नु अत्यन्त शुभ मानिन्छ। यदि तपाईंले पनि सपनामा गाई देख्नुभयो भने सम्झिनुहोस् कि छिटै तपाईंको भाग्य चिम्किने वाला छ। भनिन्छ कि ३३ कोटी देवीदेवताहरू गाईमा बस्छन् र सपनामा गाई देख्नुको अर्थ यो हो कि तपाईंमा ईश्वरीय अनुग्रह प बर्सिरहेको छ।

हात्ती

सपनामा हात्ती देख्नु अत्यन्त राम्रो मानिन्छ। यदि तपाईंले पनि सपनामा हात्ती देख्नुभयो भने यसको अर्थ यो हुन्छ कि तपाईंले छिटै सुख-समृद्धि प्राप्त गर्नुहुनेछ। भनिन्छ कि यस्तो सपना देखेपछि माता महालक्ष्मीलाई हात्तीको मूर्ति प्रदान गर्नुहोस्।

उल्लु

उल्लुलाई देवी लक्ष्मीको वाहन मानिन्छ। सपनामा उल्लु देख्नु भनेको धन सम्पत्ति आर्जनको योग बन्नु हो। यदि तपाईंले सपनामा उल्लु देख्नु भयो भने बुझ्नुहोस् कि तपाईंमा माता लक्ष्मीको पूरा कृपा छ। यसको सपना देखे पछि माता महालक्ष्मीलाई रातो रंगको कपडा चढाउनुहोस्।

प्रतिकृया दिनुहोस्