सोमबार , माघ १०, २०७८

महाधिवेशन सफल बनाउन प्रधानमन्त्री देउवाको आ’ह्वान !

भाद्र १८, २०७८ शुक्रबार 177

काठमाडौं : प्रधानमन्त्री एवम् नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले कांग्रेसको महाधिवेशन सफल बनाउन आ’ह्वान गर्नुभएको छ ।

नेपालीकांग्रेस सूर्यविनायकनगरपालिका वडा नं. ५ को वडा अधिवेशन शुक्रवार सिर्जनानगरमा उ’द्घाटन गर्दै प्रधानमन्त्री देउवाले लोकतन्त्रको स्थायित्व र संविधानको रक्षाका लागि कांग्रेसको महाधिवेशन सफल बनाउनुपर्ने बताउनुभएको हो ।

उहाँले कांग्रेसलाई आगामी निर्वाचनमा पहिलो पार्टी बनाउन पनि महाधिवेशन सफल बनाउनुपर्ने बताउनुभयो । अधिवेशनमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयन गरेर पार्टीमा एकताको सन्देश दिन आग्रह गर्दै देउवाले भन्नुभयो, ‘महाधिवेशन पार्टीलाई एकतावद्ध बनाएर लैजाने र आगामी कार्यकालको लागि कार्यनीति र नेतृत्व चयन गर्ने थलो हो ।’

उहाँले पार्टीलाई संवैधानिक संकट आउन सक्ने भएकाले को’रोनाको जो’खिमका बीच महाधिवेशन गर्नुपरेको बताउनुभयो । ‘कांग्रेसको वैधानिकता जोगाउन पनि को’रोनाको जो’खिमका बीचमहाधिवेशन गर्नु परेको हाे । महाधिवेशनलाई सफल बनाउन स्वास्थ्य मापदण्डको पूर्ण पालना गरी सहभागी हुन आ’ह्वान गर्दछु,’ उहाँले भनुभयो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्