बिहिबार , जेठ १२, २०७९

पुल बन्यो अब मोटरबाटो पनि बन्ला नि : अध्यक्ष ढकाल

असार ६, २०७८ आइतबार 606

गुल्मीको बडिगाड खोलामा गत सात आठ बर्ष देखि अलपत्र परेको पुल निर्माणको कार्य कतिपय सम्पन्न भएका छन् ​भने कतिपय अन्तिम चरणमा पुगेका छन् ।एउटै सत्यवती गाउँपालिका भित्र ५ सय मिटरको दुरीमा चार वटा पक्की पुलको

तत्कालिन सांसद तथा नेपाली कांग्रेसका नेता चन्द्र भण्डारीले शिलान्यास गरेका थिए । तर उनको कार्यकाल अवधिभर निर्माण कार्य अलपत्र प¥यो ।तर पछिल्लो दुई बर्ष यता पुल निर्माण कार्यले तिब्रता पायो । जसका कारण उल्लीखोला पुलको निर्माण कार्य सकिएको छ ।

सत्यवती गाउँपालिका अध्यक्ष पारिश्वर ढकालले उक्त पुल सम्पन्न भई सकेको आफुलाई जानकारी आएको बताए । त्यस्तै शाहघाटको पुल र चोरकाटे पुल निर्माणको ७५ देखि ८० प्रतिशत काम सम्पन्न भई सकेको उनले जानकारी दिए ।त्यस्तै खैरेनीको पुलको पुलको काम सुरु भएको उनले बताए ।

पक्की पुल त कतै सम्पन्न भए कतै हुने चरणमा छन् तर ति मध्येका कतिपय पुल सम्म आउने मोटरबाटो नै खनिएको छैन त ? भन्ने प्रश्नमा अध्यक्ष ढकालले भने–‘ हो सात आठ बर्ष देखि अलपत्र परेका पक्की पुलहरू बने र धमाधम बन्दै पनि छन् अब मोटरबाटोहरु पनि बन्ला नि । ’उनले पुल

बनेका स्थान सम्म ट्रयाक खोलिए पनि पुल सम्म आउने मोटरबाटो सहज नभएको बताए । सिस्ने र चोरकाटेको पुल छत्रकोट गाउँपालिका १ हुँगा गाउँको पुछारमा रहेको, ट्रयाक खोलिए पनि पहिरोले पुल सम्म जाने मोटरबाटो नभएको र अब हिउँद लागे पछि खोलिने त्यस वडाका वडाध्यक्ष धातानन्द भण्डारीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्